KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8692452

nr 869 2452

Akvarell

Evy Låås (1923-1999), blomvas, stämpelsign. a tergo, bladets mått: 36x50

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 januari 2014
kl 19:05:27

12/1 03:42:04 1      Vinnande bud